Mjesec borbe protiv ovisnosti - PEPPO seminar

Autor: Filip Mamić, 17. 12. 2015.

U okviru obilježavanja Mjeseca borbe protiv ovisnosti, skupina profesora naše Škole sudjelovala je na 1. modulu edukativnog seminara Programa edukacije profesora iz prevencije ovisnosti - PEPPO u organizaciji Centra za zaštitu mentalnog zdravlja i prevencije ovisnosti Zavoda za javno zdravstvo Koprivničko-križevačke županije.

15. prosinca 2015. godine u prostorijama Zavoda za javno zdravstvo i socijalnu medicinu održan je 1.modul (od ukupno 3 modula) edukativnog seminara Programa edukacije profesora iz prevencije ovisnosti - PEPPO u organizaciji Centra za zaštitu mentalnog zdravlja i prevencije ovisnosti koje su prisustvovali i profesori naše Škole.

Glavna tema 1. modula bili su alkohol i cigarete - legalne droge o kojoj su zajedno sa sudionicima raspravljali dr.sc. Davorka - Gazdek, dr.med; Marija Čular-Turk, dr.med; Nadica Puškaš, mag.act.soc; te Ivan Kikovski, med.teh. uz prisustvo kolega iz policije Koprivničko-križevačke županije zaduženih za preventivne aktivnosti u zajednici.