Obilježili smo Svjetski dan nepušenja

Autor: Bruno Antolić, 31. 5. 2016.

Danas, 31. svibnja 2016. godine, obilježili smo Svjetski dan nepušenja nizom aktivnosti u sklopu preventivnog programa Zajedno protiv pušenja.

Jedna od aktivnosti bila su predavanja usmjerena prema prevenciji pušenja duhanskih proizvoda koje su slušali učenici koji pohađaju nastavu prema TES programu unutar produženog stručnog postupka.

Nadalje, učenici razrednog odjela 2. E na satu razrednog odjela sudjelovali su na debati na temu pušenja cigareta. Članovi suda, kojeg su isto tako činili učenici razreda, na temelju argumenata presudili su u korist afirmacijske grupe.

Zatim, obješeni su plakati s preventivnim porukama unutar i u okruženju škole gdje su tijekom velikih i malih odmora učenici u zamjenu za cigaretu dobivali slatkiš.