Našim učenicima uručena Državna nagrada "Faust Vrančić"

Autor: Melita Golubić, 6. 7. 2017.

Učenicima drugog i trećeg razreda zanimanja plinoinstalater Antoniju Husnjaku i Filipu Treščecu uručena je Državna nagrada Faust Vrančić koju dodjeljuje Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih za postignuta prva mjesta na državnim natjecanjima u strukovnim zanimanjima.

Svečana promocija međunarodnih i državnih prvaka u strukovnim disciplinama te dodjela Nagrade održala se 30. lipnja 2017. g. u Hotelu Antunović u Zagrebu.

Pod vodstvom mentora Emila Goluba učenici Antonio Husnjak i Filip Treščec na 16. Državnom natjecanju učenika plinoinstalatera održanome 7. travnja ove godine u Zagrebu osvojili su prvo mjesto za koje su se natjecali s učenicima iz još deset hrvatskih strukovnih škola te time zaslužili ovo vrijedno priznanje za svoje postignuće.