Županijsko natjecanje - INFOKUP - izvrsni rezultati naših učenika

Autor: Danijel Mustafa, 21. 2. 2020.

14.02.2020. održano je županijsko natjecanje iz informatike - INFOKUP u O.S "Braća Radić" gdje su naši učenici ostvarili izvrsne rezultate.

Iako je na školskoj razini u našoj Školi sudjelovalo ukupno 18 učenika u disciplini Osnove informatike i 4 učenika u disciplini Algoritmi, pod mentorstvom: Slavka Franje, Tomislava Jakupića, Filipa Komparia, Danijela Mustafe, na županjsku razinu natjecanja pozvana su samo naša tri učenika i to u disciplini Osnove informatike.

Učenik Tim Pavić osvojio je prvo mjesto (mentor Danijel Mustafa), Dominik Josipović osvojio je drugo mjesto i Benjamin Zrakić osvojio je četvrto mjesto (mentor Slavko Franjo).

Na slici (s lijeva na desno):Tim Pavić, Benjamin Zrakić, Dominik Josipović

Čestitke učenicima na postignutim rezultatima!