Posjet "Ruži"

Autor: Bruno Antolić, 1. 2. 2016.

Naši učenici prvog i drugog razreda koji se školuju za zanimanje pomoćni cvjećar započeli su drugo polugodište posjetom poznatoj koprivničkoj cvjećarnici "Ruža".

Spomenuta cvjećarnica otvorila je svoja vrata našim učenicima te im u svojim prostorijama pokazala što mogu očekivati nakon završetka školovanja.

Ovaj posjet nije bio samo promatračkog tipa, već su učenici i aranžirali velike vijence i ruže. Za uspomenu na ovaj posjet svaki učenik aranžirao je svoju ružu koju su mogli ponijeti kući.

Marinka Botak, djelatnica "Ruže", koja je bila domaćin ovog posjeta, kaže kako učenici već sada pokazuju izvjesno znanje u cvjećarskom poslu te poziva na daljnju suradnju.

- Oni znaju puno toga, ali vježbe ovakvog tipa će im uistinu pomoći da osjete posao koji ih čeka i zasigurno povećati njihovu sigurnost u njegovu obavljanju - rekla je Botak.

Svaki učenik komentirao je ovaj posjet kao nešto zabavno, vrijedno i korisno.