Održan Dan sporta OBŠKC

Autor: Melita Golubić, 13. 4. 2017.

I ove se godine, već tradicionalno, održao Dan sporta naše škole. Nogometne, košarkaške i odbojkaške utakmice učenika i profesora Škole te ekipe koprivničkih novinara i učenika COOR-a Podravsko sunce odigravale su se 12. travnja 2017. g. u sportskoj dvorani srednjih škola.

Dan sporta otvorio je ravnatelj Škole Ratimir Ljubić, a na početku i na kraju natjecanja natjecatelje i njihovu publiku zabavili su svojim glazbenim izvedbama učenički tamburaški sastav i duet.

Osim ovih sportskih natjecanja, učenici i profesori ovaj su Dan obilježili i pješačenjima. U pratnji profesorice Irene Friščić Petrović učenici 1. g razreda prošetali su središtem grada, dok su učenici 3. a razreda pješačenje povezali i s nastavom matematike (fotografirali su objekte s kružnicama, elipsama i parabolama koje će postaviti u program dinamične geometrije Geogebra).

Također, učenici i djelatnici Škole Dan sporta obilježili su i dolaskom u Školu u sportskoj opremi i biciklima.

U privitku se nalazi vremenik s rezultatima sportskih natjecanja.

Priloženi dokumenti:
Dan_sporta_tablica_s_vremenikom_i_rezultatima.docx (47.02 KB)