NAŠI UČENICI ISKORISTILI SU "BABLJE LJETO" ZA TERENSKU NASTAVU

Autor: Bruno Antolić, 19. 10. 2017.

Učenici drugog razreda Obrtničke škole Koprivnica koji se školuju za zanimanje pomoćni cvjećar i pomoćni soboslikar-ličilac iskoristili su topli listopadni dan za terensku nastavu.

Naime, dana 13. listopada 2017. godine spomenuti učenici su u pratnji profesora Marka Potroška, Marka Mihaldineca i pomoćnice u nastavi Andree Alagić posjetili šumu „Crna gora“ te „Žirovnjak“ pokraj Koprivnice. Uz mentorstvo profesora učenici su nabrali gljive „kljukače“ i kestene. Usto, naučili su sve posebnosti navedenih šuma kao što su biljke i životinje koje ondje žive. Učenici su s puno sreće i entuzijazma odradili sve zadatke koji su bili stavljeni pred njih u nadi da će uskoro opet ići na nastavu u prirodu.