Naša škola na 20. Obrtničkom i gospodarskom sajmu

Autor: Melita Golubić, 16. 11. 2017.

Uz vodstvo svojih stručnih učitelja na ovoj su manifestaciji, održanoj od 10. do 12. studenoga ove godine, naši učenici zanimanja plinoinstalater, vodoinstalater, instalater grijanja i klimatizacije i stolar predstavili svoja zanimanja i stručne vještine.

Na 20. Obrtničkom i gospodarskom sajmu Koprivničko-križevačke županije naši su učenici zainteresiranim posjetiteljima na izložbenim štandovima prezentirali dio svojih stručnih vještina koje su stekli školujući se za zanimanja plinoinstalater, vodoinstalater, instalater grijanja i klimatizacije i stolar.