“Moj prvi Microsoft certifikat”

Autor: Danijel Mustafa, 28. 2. 2019.

Projekat  “Moj prvi Microsoft certifikat” u sklopu kojega učenici mogu POTPUNO BESPLATNO steći titulu Microsoft Technology Associate (MTA) koja predstavlja odličan početak puta prema profesionalnom bavljenju informacijskim tehnologijama.

U sklopu projekta PRVIH 200 srednjoškolaca koji izvrše prijavu ostvaruju mogućnost besplatnog polaganja jednog certifikacijskog ispita iz područja u kojem smatraju da su najbolji:

Windows Operating System Fundamentals (98-349),

1. Networking Fundamentals (98-366),
  2. Software Developer Fundamentals C# (98-361CS),
  3. Software Developer Fundamentals VB (98-361VB).

Ispit je na engleskom jeziku, u maksimalnom trajanju od 45 minuta.

I ove je godine Certiport u suradnji s Microsoftom zadužen za isporuku materijala za vježbanje i pomoć oko polaganja certifikacijskog ispita. Kako smo imali veći broj upita na temu probnih ispita za vježbanje, u suradnji s Microsoftom u mogućnosti smo Vam ponuditi probni ispit po akcijskoj cijeni od 150,00 kuna + PDV. Probni ispit rješava se u on-line formatu u udobnom okruženju svog doma što znači da nije potrebno dolaziti u ispitni centar. Za više informacija posjetite www.measureup.com. Ukoliko se odlučite za probni ispit u Prijavi za polaganje besplatnog certifikacijskog ispita potrebno je isto i navesti.

Prijavu za polaganje besplatnog certifikacijskog ispita potrebno je napraviti najkasnije do 10.3.2019.nakon navedenog razdoblja prijava neće biti moguća.

Certifikacijski ispiti održat će se 16.3.2019. Ispiti se mogu polagati na lokacijama: Zagreb, Algebra, Maksimirska 58; Rijeka, Algebra, Korzo 24a; Split, Algebra, Put Brodarice 6, Joker Centar (upravna zgrada); Osijek, Algebra, Reisnerova 74; Varaždin, Algebra, Anina 2.

Za sva pitanja vezana uz mogućnosti stjecanja titule MTA, kontaktirajte voditelja ispitnog centra Darka Miloševića (01/2222-133, darko.milosevic@algebra.hr) koji će Vam po zaprimljenoj prijavi poslati točan termin ispita.