Božić i završetak prvoga polugodišta obilježeni raznim aktivnostima

Autor: Melita Golubić, 23. 12. 2019.

U našoj su školi ovih dana održana dva božićna sajma i Kviz znanja.

Božićni sajam Učeničke zadruge "Zlatne ruke" održao se prije adventa. Na štandu u glavnom školskom hodniku učenici i profesori mogli su razgledati i kupiti prigodne božićne ukrase koje su izradili učenici naše škole.

Prigodne božićne nagradne i računalne igrice, mobilne aplikacije, prezentacije, pano, kolače, anketu i glazbu za Božićni su sajam, koji se održao 17. prosinca, pripremili učenici 3. b i 3. h razreda.

Božićni kviz znanja naše škole uspješno se održao i četvrti put - 19. prosinca. U opuštenom i zabavnom ugođaju 11 prijavljenih ekipa učenika opet je pokazalo zavidna znanja iz raznih područja (sporta, geografije, povijesti, umjetnosti, glazbe, filma...).
Pobjedu su i ovaj put odnijeli Lajbeki (učenici 3. b i 4. b), dok je drugo mjesto pripalo ekipama Dve kifle obične (3. a i 2. i) i Gefufne (4. b).
Nakon učeničkog isti se dan održao i nastavnički kviz znanja u kojem je pobijedila ekipa Strujići.