Mobilnost učenika zanimanja AUTOMEHANIČAR - Postojna

OBAVIJESTI:

Datum: 7. 12. 2020.

S obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju odgođen je odlazak na sve mobilnosti. Sudionici su odabrani i odobren im je pristup OLS-u (mrežnoj platformi Europske unije za učenje jezika). Daljnje pripreme započet će kad to bude moguće.

OPIS PRIJAVLJENE MOBILNOSTI:

Mobilnost UČENIKA u POSTOJNI uključuje mobilnost 5 učenika drugog i trećeg razreda zanimanja AUTOMEHANIČAR u partnerskoj ustanovi Šolski center Postojna i jednog nastavnika u pratnji. Učenici će upoznati nove sustave za auto dijagnostiku i vrste pogonskih agregata koji koriste obnovljive izvore energije. Naučit će kako te sustave pravilno instalirati, pustiti u pogon te riješiti moguće greške.

CEKOM