RODITELJSKI SASTANAK 4.A i 4.B RAZREDA

Autor: Snježana Zrinski, 15. 12. 2015.

Poštovani roditelji!

Pozivamo Vas na zajednički roditeljski sastanak  4.A i 4.B  razreda Obrtničke škole Koprivnica koji će se održati dana  17. prosinca 2015. godine, s početkom u 19 i 40 sati,  u prostorima naše škole.

Počeo je teći rok za prijave učenika  ispita  Državne mature, te nam je želja i obveza da i Vas roditelje upoznamo sa tijekom i načinom održavanja ispita Državne mature, koje će Vaša djeca prijaviti za polaganje, a posebno sa načinom prijava u sustav.

Ispitni koordinator:

Snježana  Zrinski