Poštovani učenici i roditelji!

Sve informacije koje se odnose na državnu maturu možete pogledati ako  otvorite stranicu ncvvo.hr ,  a sva ostala tekuća događanja vezana za pojedine razrede i učenike možete pratiti na web stranici naše škole.

RODITELJSKI SASTANAK 4.A , 4.B i 4.R RAZREDA

Autor: Snježana Zrinski, 17. 12. 2018.

Poštovani roditelji!

Pozivamo Vas na zajednički roditeljski sastanak  4.A , 4.B i 4.R  razreda Obrtničke škole  Koprivnica koji će se održati dana  20. prosinca 2018. godine (četvrtak) , s početkom u  19 i 40 sati,  u učionici 39.

Počeo je teći rok za prijave učenika  ispita  Državne mature, te nam je želja i obveza da i Vas roditelje upoznamo sa tijekom i načinom održavanja ispita Državne mature, koje će Vaša djeca prijaviti za polaganje, a posebno sa načinom prijava u sustav.

U Koprivnici, 17. prosinca 2018.                                       Ispitni koordinator:

Snježana  Zrinski