Arhiva ŽSV-a njemačkog jezika

ŽSV 22. kolovoza 2017

Autor: Blaženka Abramović, 29. 8. 2017.

U ugodnoj i radnoj atmosferi neposredno prije početka nove školske godine nastavnici njemačkog jezika Koprivničko-križevačke i Bjelovarsko - bilogorske županije našli su se na još jednom stručnom skupu.

Kako bi se čim bolje pripremili za početak nove školske godine nastavnici njemačkog jezika uz svesrdnu pomoć kolegiva Vidaković, Rumenjak i Alebić prisustvovali su stručnome skupu sa sljedećim temama:

1. Europski (tje)dan jezika - Martina Vidaković, prof.

2. Priprema za nastavni sat gramatike - Maja rumenjak, prof

3. Učenje po postajama (Stationenlernen) - Mirela Alebić, prof.

Ovo je ujedno bio i posljednji stručni skup pod mojim vodstvom pa se ovim putem od heart zahvaljujem svim kolegicama i kolegama na redovitim dolascima na naše skupove, na svresrdnoj pomoći i podršci u radu te nesebičnom dijeljenju znanja. Ujedno se veselim novim susretima na nekim novim stručnim usavršavanjima.

Alles Liebe und Gute und einen supertollen Start ins neue Schuljar wünscht euch allen

mr. sc.  Blaženka Abramović