Predavanje za roditelje učenika prvih razreda

Autor: Viktorija Erjavec, 4. 12. 2013.

Naša škola nastavlja i ove školske godine suradnju s Policijskom upravom Koprivničko-križevačkom u području organizacije i provođenja edukativnih predavanja za roditelje naših učenika.

Dana 2. i 3. prosinca 2013. godine organizirano je predavanje "Zlouporaba opojnih droga" za roditelje učenika naših prvih razreda.

Djelatnik PU Koprivničko-križevačke g. Dario Babić u dva je termina roditeljima prenio određene važne informacije iz područja zlouporabe opojnih droga te usmjerio pažnju na mogućnosti prevencije. Sveukupno je u obje večeri predavanjima prisustvovalo oko stotinjak roditelja. Njihova zainteresiranost  tijekom  predavanja i pozitivne reakcije nakon predavanja pokazatelj su odlično prezentirane teme i dopiranja do njih konkretnim primjerima, situacijama, savjetima, pojašnjenjima.

Prvu večer predavanja roditelje i predavača pozdravio je naš ravnatelj Ratimir Ljubić, dok je drugu večer okupljene pozdravila gđa. Sandra Krajina.

Viktorija Erjavec, mag,paed.soc.

Pedagoški kutak