ŠKOLA DIGITALNOG MARKETINGA ZA SREDNJOŠKOLCE

Autor: Danijel Mustafa, 29. 12. 2014.

Visoko učilište Algebra poziva maturante na besplatnu trodnevnu školu digitalnog marketinga.

Učenici trećih i četvrtih razreda gimnazija i srednjih škola imaju priliku korisno provesti dio predstojećih zimskih praznika – mogu se uključiti u besplatnu 'Školu digitalnog marketinga za srednjoškolce' koju provodi Visoko učilište Algebra, a gdje će, tijekom tri dana, od vrhunskih stručnjaka naučiti kako osmišljavati, planirati i provoditi marketinške kampanje na digitalnim kanalima poput Facebooka i Googlea.

Uz poslove u informatičkoj industriji, posljednjih je godina vidljiv velik porast potreba za stručnjacima za digitalni marketing pa bi ova tematika mogla biti važna i korisna današnjim maturantima, budućim studentima, neovisno o tome u kojem će pravcu razvijati svoju karijeru.

Detalji o ovoj, sadržajima bogatoj i za maturante besplatnoj edukaciji iz digitalnog marketinga, nalaze se na stranicama Škole digitalnog marketinga, http://www.digitalni.marketing