IZRADITE NOVI LOGOTIP NAŠE OBRTNIČKE ŠKOLE!

Autor: Ljiljana Mraz, 2. 2. 2015.

Dragi učenici i nastavnici Obrtničke škole Koprivnica, nakon izvrsnih prijedloga za logotip Erasmus + projekata naše škole odlučili smo vidjeti kakve ideje imate za novi logotip Škole. Okušajte se (i) u ovom natječaju i budite ponosni autor novog logotipa Obrtničke škole Koprivnica.

Prijedlog logotipa treba predati do kraja ponedjeljka 16. veljače 2015. godine na papiru ili u elektroničkom obliku u pedagošku službu Škole, u knjižnicu ili na e- adrese pedagogobrtnickakc@gmail.com ili ljiljana.mihalec@skole.hr.

Molimo autore da uz sam logotip predaju i kratak opis logotipa.

Predani logotipovi bit će dani na glasanje Nastavničkom i Učeničkom vijeću Obrtničke škole, a odluka o izabranom logotipu bit će objavljena u ožujku 2015. godine. Logotipovi će za glasanje biti objavljeni anonimno te će imati jednaku važnost bez obzira je li autor učenik ili nastavnik.

Za više informacija možete se obratiti pedagogu prof. Terstenjaku ili školskoj knjižničarki prof. Mraz.