U Obrtničkoj školi Koprivnica održana dva međužupanijska natjecanja

Autor: Melita Golubić, 10. 3. 2015.

Krajem veljače i početkom ožujka u Obrtničkoj školi Koprivnica održana su dva međužupanijska natjecanja na kojima su učenici škole domaćina postigli zavidne rezultate.

Na Međužupanijskom natjecanju za zanimanja elektroinstalater i elektromonter, održanome 27. veljače 2015. godine, učenici Zvonimir Gašparović i Andreas Novak pod vodstvom mentora Alena Klubičke iz Tehničke škole Daruvar osvojili su prvo mjesto, a učenici Roberto Sermek i Mateo Cerovec pod vodstvom mentora Saše Seretina iz naše Škole zauzeli su drugo mjesto.

Škola je 2. ožujka 2015. godine bila domaćin i Međužupanijskog natjecanja iz predmeta Osnove elektrotehnike i Mjerenja u elektrotehnici na kojem su, osim naših učenika,  sudjelovali i učenici Strukovne škole Đurđevac, Tehničke škole Bjelovar i Tehničke škole Virovitica. Prvo mjesto na ovome Natjecanju osvojio je učenik Obrtničke škole Lovro Sever pod vodstvom  mentora Miroslava Potroška, a drugo mjesto pripalo je Luki Markovinoviću, učeniku Tehničke škole Bjelovar pod vodstvom mentora Roberta Herčekija. Ovim su se postignutim uspjehom učenici plasirali na Državno natjecanje koje će se održati u Tehničkoj školi Ruđera Boškovića u Vinkovcima 29. i 30. travnja 2015. godine.