Razgovor povjerenstva s kandidatima natječaja - 30.10.2018.

Autor: Ivana Mustafa, 29. 10. 2018.

I. Povjerenstvo za provođenje natječaja Obrtničke škole Koprivnica objavljenog 17. 10. 2018. na oglasnim pločama te mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te oglasnoj ploči i mrežnoj stranici Obrtničke škole Koprivnica utvrdilo je listu kandidata natječaja koji ispunjavaju formalne uvjete.

II.  Razgovor povjerenstva s kandidatima (intervju) koji ispunjavaju formalne uvjete održat će se u utorak, 30. 10. 2018. od 09:00 sati u uredu ravnatelja.

III. Kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja bit će obaviješteni felefonskim putem o točnom vremenu njihovog intervjua.

Ravnatelj:

Zlatko Martić, v. r.