Povelja za mobilnost

Obrtnička škola Koprivnica dobitnica VET Povelje za mobilnost

Dana 12. studenoga 2015. godine u zagrebačkom hotelu Esplanada Obrtnička škola Koprivnica primila je Erasmus + Povelju za mobilnost u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju. Erasmus+ VET Povelju za mobilnost krajem rujna 2015. g. Školi je dodijelila Agencija za mobilnost i programe Europske unije. Povelja se dodjeljuje ustanovama s dokazanom kvalitetom u organizaciji mobilnosti kako bi ih se potaknulo da nastave razvijati svoje strategije internacionalizacije, ali su im njome omogućeni i pojednostavljeni postupci prijave na buduće projekte. Ona predstavlja priznanje Obrtničkoj školi za njezine prethodne kvalitetno provedene mobilnosti učenika: do šk. god. 2015./2016. u sklopu školskih projekata praktičnu nastavu je obavljalo već 40 učenika u Njemačkoj, Mađarskoj, Sloveniji i Španjolskoj. Priznanje Školi iznimno je i zbog činjenice da je ova Povelja u 2015. godini dodijeljena samo dvjema hrvatskim školama.

Više detalja o Erasmus+ VET povelji na mrežnim stranicama Agencije za mobilnost i programe EU:

Više informacija o Strategiji Obrtničke škole Koprivnica u dokumentu u prilogu.

Priloženi dokumenti:
STRATEGIJA OBSKC.pdf