Učenički servis

Poštovani učenici i roditelji,ovdje možete pogledati informacije o posredovanju pri zapošljavanju – "UČENIČKI SERVIS"

O B A V I J E S T
UČENICIMA, RODITELJIMA I POSLODAVCIMA

Učlaniti se mogu isključivo redoviti učenici srednjih škola Koprivničko-križevačke županije s navršenih 15 godina života, u tajništvu Obrtničke škole Koprivnica, Trg slobode 7, svakog radnog dana od 08,00 – 14,00 sati (za vrijeme praznika učenika svakog radnog dana od 08,00 do 12,00 sati).

Kod učlanjenja potrebno je priložiti:

• potvrdu o statusu redovitog učenika za tekuću školsku godinu
  • potpisana suglasnost zakonskog zastupnika (u prilogu niže) i kopija osobne iskaznice zakonskog zastupnika koji potpisuje suglasnost (za maloljetne učenike)
  • kopija osobne iskaznice učenika
  • kopija rodnog lista ili domovnice
  • kopija žiro-računa ili tekućeg računa
  • uplata upisnine u iznosu od 30,00 kuna
  • ispunjen evidencijski list (u prilogu niže)
  • ispunjeni podaci o poslodavcu (u prilogu niže)

PODIZANJE UGOVORA TIJEKOM ZIMSKIH, PROLJETNIH I LJETNIH PRAZNIKA TJ. ZA VRIJEME KADA JE DOZVOLJEN RAD REDOVITIH UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA.

ISPLATA UČENIČKIH ZARADA

• vrše se preko žiro-računa ili tekućeg računa učenika uz predočenje Ugovora – računa

Informacije na telefon:

048/621-083