Prezentacija "Praksa u Velenju", objavljeno 02.06.2015.

Na dnu stranice, u priloženim dokumentima, postavljena je prezentacija "Praksa u Velenju" iz koje se može vidjeti što su učenici radili na praksi i što su ujedno prezentirali prilikom povratka sa mobilnosti.

Obavijest o izostancima s priprema, objavljeno 23.01.2015.

Na pripremama iz računalstva održanima u subotu 17.01.2015. u vremenu od 7:45h do 11:30h nisu bili prisutni Mateo Cerovec i Vinko Bobovec.

Obavijest o odabranom desetom sudioniku, objavljeno 15.1.2015.

Za desetog sudionika projekta Praksa u Velenju odabran je Karlo Varga. Učenici Vinko Bobovec i Mateo Cerovec zamijenit će nekog od prvih deset odabranih u slučaju potrebe. S obzirom na to sudionici projekta su sljedeći učenici.

Odabrani učenici su:

6 automehatroničara iz 3.c

• Leonard Kordina
  • Josip Lončarić
  • Mateo Sabolić
  • Matija Salaj
  • Ivan Špernjak
  • Karlo Varga

2 elektroinstalatera iz 3.f

• Tomislav Hudinčec
  • Roberto Sermek

2 elektromehaničara iz 3.i

• Mateo Brekalo
  • Dominik Delimar

Uz njih za odlazak se pripremaju još dvojica učenika koji će zamijeniti nekog od gore navedenih u slučaju potrebe:

• strojobravar iz 3.d - Vinko Bobovec
  • elektroinstalater iz 3.f - Mateo Cerovec

Za sve informacije roditelji se mogu obratiti projektnom koordinatoru Saši Seretinu.

Obavijest o izostancima s priprema, objavljeno 06.12.2014.

Na pedagoško-kulturološkim pripremama održanima u subotu u vremenu od 8h do 12h nisu bili prisutni Mateo Cerovec i Domagoj Jaković.

Obavijest o izostancima s pripremaobjavljeno 01.12.2014.

Na pripremama iz računalstva u subotu 29.11.2014. nije bio prisutan Domagoj Jaković.

Obavijest o pripremama, objavljeno 28.11.2014.

Planirani raspored priprema i ukupan broj sati objavljen je na stranici Za učenike.

Obavijest o izostancima s priprema, objavljeno 28.11.2014.

Na pedagoško-kulturološkim pripremama u subotu 22.11.2014. nisu bili Ivan Špernjak (ispričao se), Vinko Bobovec i Domagoj Jaković.

Obavijest o roditeljskom sastanku, objavljeno 25. 11 2014.

Roditeljski sastanak za roditelje svih odabranih učenika i učenika "rezervi" održat će se u četvrtak 27. 11 2014. s početkom u 18.30. Roditelje molimo da sastanak pričekaju na hodniku Škole. Roditelji će biti upoznati s pojedinostima projekta i obavezama i pravima sudionika koja mogu pročitati u dokumentu u prilogu pod nazivom "Uvjeti sudjelovanja". Sastanak će održati Ljiljana Mraz i Saša Seretin.

Obavijest o odabranim učenicima, objavljeno 25. 11 2014.

Odabrani su učenici za odlazak na praksu u Sloveniju u sklopu projekta Praksa u Velenju. Praksa će se odvijati od  9. do 27. ožujka 2015. g.

Odabrani učenici su:

5 automehatroničara iz 3.c

·         Leonard Kordina

·         Josip Lončarić

·         Mateo Sabolić

·         Matija Salaj

·         Ivan Špernjak

2 elektroinstalatera iz 3.f

·         Tomislav Hudinčec

·         Roberto Sermek

2 elektromehaničara iz 3.i

·         Mateo Brekalo