Održana radionica u sklopu projekta Promocija strukovnih zanimanja u turizmu „Okusima koprive“

Autor: Dubravka Jakupec, 27. 4. 2023.

U sklopu Dana otvorenih vrata Obrtničke škole Koprivnica održana je još jedna u nizu radionica u sklopu projekta Promocija strukovnih zanimanja u turizmu „Okusima koprive“.

Na radionici su uz učenike Obrtničke škole i Srednje škole Koprivnica sudjelovali i učenici iz Osnovne škole Antun Nemčić Gostovinski Koprivnica,  Osnovne škole Gola i Osnovne škole Andrije Palmovića Rasinja.

Dio učenika pratio je pripremu hladnih izložaka jela od koprive, dok je drugi dio učenika bio uključen u promociju projekta i projektnih aktivnosti na izložbenom štandu na kojem su se mogle pronaći slastice i pića od koprive, te zanimljivi promotivni materijali projekta „Okusima koprive“.