Mobilnost nastavnika - POSTOJNA

OBAVIJESTI:

Datum: 25. 5. 2021.

PRODUŽENJE TRAJANJA PROJEKTA

Zbog nemogućnosti realizacije mobilnosti tijekom šk. god. 2020./2021. produžen je projekt na šk. god. 2021./2022. Odabrani nastavnik ostaje sudionik projekta.

Datum: 19. 2. 2021.

ODLUKA O ODABIRU OSOBLJA ZA MOBILNOST

Sudionik mobilnosti osoblja u Sloveniji bit će Danijel Mustafa.

Datum: 8. 2. 2021.

OBJAVA NATJEČAJA ZA ODABIR OSOBLJA

Dana 8. veljače 2021. raspisuje se natječaj za odabir osoblja za mobilnost u Sloveniji. Natječaj se odnosi na Erasmus+ projekt EUjedinjeni u Obrtničkoj 2020! pod brojem 2020-1-HR01-KA116-077290. Navedenim natječajem traži se jedan nastavnik iz područja računalstva za stručno usavršavanje u trajanju od 12 dana u Postojni u Sloveniji tijekom školske godine 2020./2021. ili 2021./2022. Rok za prijavu je 15. veljače 2021. g. U podnožju se nalaze svi potrebni dokumenti.

Datum: 7. 12. 2020.

ODGODA POČETKA MOBILNOSTI

S obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju odgođen je odlazak na sve mobilnosti. Sudionike ćemo odabrati čim se stanje malo popravi. Daljnje pripreme započet će kad to bude moguće.

OPIS PRIJAVLJENE MOBILNOSTI:

Mobilnost u Postojni uključuje jednog nastavnika iz područja računalstva tijekom dva tjedna. Nastavnik će pratiti izvođenje nastave u partnerskoj ustanovi Šolski center Postojna iz područja 3D modeliranja upotrebom CREO alata za crtanje 3D modela i iz područja programiranja u programskom jeziku Python. Usavršene  programe nastavnik će primjenjivati u dvogodišnjem nastavnom planu predmeta Algoritmi i programiranje i Ugrađeni računalni sustavi te u sklopu Centra kompetentnosti elektrotehnike i računalstva.