MOBILNOST PRAG

• šk. god. 2018./2019.
  • mjesto: Prag, Češka
  • trajanje: lipanj 2018. - lipanj 2019.
  • trajanje mobilnosti: 11. - 31. 3. 2018.
  • partnerska ustanova: Akademie remesel Praha (Stredni skola technicka), Prag, Češka
  • sudionici:
    • 16 učenika zanimanja elektromehaničar, elektroinstalater, elektroničar-mehaničar, plinoinstalater, vodoinstalater, instalater grijanja i klimatizacije, monter suhe gradnje, ličilac-soboslikar ili stolar
    • 2 nastavnika u pratnji
  • koordinator mobilnosti: Danijel Lovrenčić, struč.spec.ing.građ.
  • broj projekta: 2018-1-HR01-KA116-047152

O MOBILNOSTI U PRAG

Aktivnost mobilnosti u Pragu (u Češkoj) uključuje trotjednu mobilnost šesnaestero učenika 3. razreda Obrtničke škole Koprivnica koji su izabrani iz trogodišnjih zanimanja vezanih uz područje elektrotehnike (elektromehaničar, elektroinstalater, elektroničar-mehaničar - 3. i razred), strojarstva (plinoinstalater, vodoinstalater, instalater grijanja i klimatizacije - 3. d razred) i građevine (monter suhe gradnje, soboslikar-ličilac i stolar - 3. f razred).  Partnerska ustanova u Pragu, Akademie remesel Praha - Stredni skola technická, kao određena vrsta centra kompetencija opremljenog vrhunskim alatima, aparatima i strojevima, našim učenicima može pružiti kvalitetnije sadržaje stručne prakse od onih u matičnoj ustanovi te upoznavanje s novim tehnologijama što im kod kuće nedostaje. Učenici će u Pragu boraviti od 11. do 31. ožujka 2019. g. uz dva nastavnika u pratnji.

Projektni tim čine sljedeći nastavnici:

Martina Klasan - predstavnica pedagoške službe i predavačica pedagoško-kulturoloških priprema

Emil Golub - nastavnik struke i razrednik 3. d razreda

Saša Seretin - nastavnik struke

Danijel Lovrenčić - projektni koordinator, nastavnik struke i razrednik 3. f razreda

Melita Golubić - odnosi s medijima

Petra Sočev Aščić - predavačica priprema iz češkog jezika

Dijana Franjo-Čordaš - nastavnica struke i razrednica 3. i razreda

Ljiljana Mraz - školska projektna kordinatorica

Dubravka Jakupec -  predavačica priprema iz računalstva

Pripreme će se održavati prema sljedećem rasporedu. Isti možete preuzeti iz dolje priloženih dokumenata.

Ukoliko dođe do kakvih promjena, učenici će na vrijeme biti obaviješteni.