MOBILNOST PRAG

• šk. god. 2018./2019.
  • mjesto: Prag, Češka
  • trajanje:
  • partnerska ustanova: Akademie remesel Praha (Stredni skola technicka)
  • sudionici:
    • 16 učenika zanimanja elektromehaničar, elektroinstalater, elektroničar-mehaničar, plinoinstalater, vodoinstalater, instalater grijanja i klimatizacije, monter suhe gradnje, ličilac-soboslikar, stolar
    • 2 nastavnika u pratnji
  • koordinator mobilnosti: Danijel Lovrenčić, struč.spec.ing.građ.
  • broj projekta: 2018-1-HR01-KA116- 047152

O MOBILNOSTi U PRAG

Aktivnost mobilnosti u PRAGU (u Češkoj) uključuje trotjednu mobilnost šesnaestero učenika 3. razreda Obrtničke škole Koprivnica koje ćemo birati iz trogodišnjih zanimanja označenih kao prioritetna za ostvarivanje mobilnosti, a vezanih uz područje elektrotehnike  (elektromehaničar, elektroinstalater, elektroničar-mehaničar), strojarstva (plinoinstalater, vodoinstalater, instalater grijanja i klimatizacije) i građevine (monter suhe gradnje, soboslikar-ličilac i stolar).  Partnerska ustanova Akademie remesel Praha - Stredni skola technická, kao određena vrsta centra kompetencija opremljenog vrhunskim alatima, aparatima i strojevima, našim učenicima može pružiti kvalitetnije sadržaje stručne prakse od onih u matičnoj ustanovi te upoznavanje s novim tehnologijama što im kod kuće nedostaje.

Projektni tim čine sljedeći nastavnici:

Martina Klasan - predstavnik pedagoške službe i predavač pedagoško-kulturološke pripreme

Emil Golub - nastavnik struke i razrednik 3.d razreda

Saša Seretin - nastavnik struke

Danijel Lovrenčić - projektni koordinator, nastavnik struke i razrednik 3.f razreda

Melita Golubić - odnosi s medijima

Petra Sočev Aščić - predavač priprema iz češkog jezika

Dijana Franjo-Čordaš - nastavnica struke i razrednica 3.i razreda

Ljiljana Mraz - školski projektni kordinator

Dubravka Jakupec -  predavač priprema iz računalstva

Pripreme će se održavati prema slijedećem rasporedu. Isti možete preuzeti iz dolje priloženih dokumenata.

Ukoliko dođe do kakvih promijena, učenici će na vrijeme biti obaviješteni.