STRUKA NAS VEŽE

Struka nas veže, deveti po redu projekt mobilnosti Obrtničke škole Koprivnica, jedne od četiri škole dobitnice Povelje za mobilnost u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju, prvi je naš projekt koji, osim mobilnosti učenika, uključuje i stručno osposobljavanje nastavnika. Ove godine na mobilnost ćemo poslati 8 nastavnika u Sevillu te 16 učenika u Velenje. Za projekt je odobreno 40 080 eura, a provodit će se tijekom šk. god. 2017./2018.

U priloženim dokumentima nalazi se raspored priprema za odabrane učenike i prezentacija sa roditeljskog sastanka održanog 30. listopada 2017. u Obrtničkoj školi Koprivnica.

Pripreme počinju 11. 11. 2017. (subota) u 7.45 prema priloženom rasporedu.