Mobilnost nastavnika - SEVILLA

OBAVIJESTI:

Datum: 25. 5. 2021.

PRODUŽENJE TRAJANJA PROJEKTA

Zbog nemogućnosti realizacije mobilnosti tijekom šk. god. 2020./2021. produžen je projekt na šk. god. 2021./2022. Odabrani nastavnici ostaju sudionici projekta.

Datum: 19. 2. 2021.

ODLUKA O ODABIRU OSOBLJA ZA MOBILNOST

Sudionici mobilnosti osoblja u Španjolskoj bit će Neven Komes iz područja elektrotehnike te Damir Đelekovčan iz podučja strojarstva.

Datum: 8. 2. 2021.

OBJAVA NATJEČAJA ZA ODABIR OSOBLJA

Dana 8. veljače 2021. raspisuje se natječaj za odabir osoblja za mobilnost u Španjolskoj. Natječaj se odnosi na Erasmus+ projekt EUjedinjeni u Obrtničkoj 2020! pod brojem 2020-1-HR01-KA116-077290. Navedenim natječajem traže se dva nastavnika (jedan iz područja elektrotehnike i jedan iz područja strojarstva) za stručno usavršavanje u trajanju od 14 dana u Sevilli u Španjolskoj tijekom školske godine 2020./2021. ili 2021./2022. Rok za prijavu je 15. veljače 2021. g. U podnožju se nalaze svi potrebni dokumenti.

Datum: 20.1.2021.
PLANIRANJE MOBILNOSTI ZA SVIBANJ 2021.

S partnerskom organizacijom su nastavljeni dogovori o mobilnosti koja se planira prebaciti s veljače na svibanj 2021. g. te se trenutno pregovara o stručnom osposobljavanju u tvrtkama umjesto u školama zbog epidemiološke situacije.

Datum: 7. 12. 2020.

ODGODA MOBILNOSTI

S obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju odgođen je odlazak na sve mobilnosti. Sudionike ćemo odabrati čim se stanje malo popravi. Daljnje pripreme započet će kad to bude moguće.

OPIS PRIJAVLJENE MOBILNOSTI:

Mobilnost u SEVILLI uključuje jednog NASTAVNIKA iz područja STROJARSTVA i jednog NASTAVNIKA iz područja ELEKTROTEHNIKE tijekom dva tjedna u ustanovi VET center Salesianos Trinidad što će organizirati partnerska ustanova EUROMIND. Nastavnik strojarstva će se upoznati s praktičnim usavršavanjem u radionicama i u učionici, upoznat će nove načine korištenja nastavnih sredstava za bolju provedbu nastavnih sadržaja, učit će o obnovljivim izvorima energije u strojarstvu. Nastavnik elektrotehnike će usporediti rad kolega iz područja elektronike, upoznati vrstu opreme za izvođenje vježbi i provođenje praktične nastave iz drugog kuta, posebice u područjima: popravak elektroničkih uređaja i pronalazak kvarova, mikroupravljači za IoT.