Nastavak obrazovanja 4.god.

Koprivnica, 24. 08. 2018.

Poštovani,

ovim putem obavještavamo vas da su svi učenici koji su podnijeli zahtjev za nastavak obrazovanja za stjecanje više razine kvalifikacije u šk. god. 2018./2019. ispunili formalne uvjete za upis.

Nastava počinje 03. 09. 2018. godine pa pratite rapored koji će biti objavljen na mrežnoj stranici škole (vi ste 4.P razred).

S poštovanjem,

Ravnatelj:

Zlatko Martić

KLASA: 602-03/18-07/65

UR.BROJ: 2137-50-18-01

Koprivnica, 14. lipanj 2018.

NASTAVAK OBRAZOVANJA ZA STJECANJE VIŠE RAZINE KVALIFIKACIJE U ŠKOLSKOJ GODINI 2018./2019.

Zahtjevi za nastavak obrazovanja za višu razinu kvalifikacije primat će se u tajništvu škole od 18. lipnja 2018. do 5. srpnja 2018. godine u vremenu od 8:00 do 14:00 sati.

Zahtjev u pisanom obliku podnosi punoljetan učenik, odnosno roditelj ili skrbnik ako je učenik malodoban pod uvjetom da učeniku na dan predaje zahtjeva nije proteklo više od dvije godine od dana završetka prethodno upisanog strukovnog programa.

Učenik koji je završio obrazovni program u trajanju od tri godine može predati pisani zahtjev za upis u slijedeća zanimanja: komercijalist, elektrotehničar i tehničar za računalstvo.

Uz pisani zahtjev za nastavak školovanja u kojem je potrebno navesti što ste završili i koje zanimanje želite upisati, potrebno je priložiti sve razredne svjedodžbe (originale ili ovjerene preslike) i svjedodžbu o završnom radu (original ili ovjerena preslika).

Prosjek ocjena svih razreda srednjeg strukovnog obrazovanja u prethodno završenom strukovnom obrazovanju mora iznositi najmanje 3,50 zaokruženo na dvije decimale.

Obrazovanje za višu razinu kvalifikacije može se nastaviti, u pravilu, unutar istoga obrazovnog sektora u kojem je stečeno prethodno strukovno obrazovanje.

Nastavak školovanja u šk. god. 2017./2018. - OBAVIJEST

I.Odobrava se nastavak redovnog školovanja u četverogodišnjem obrazovnom programu KOMERCIJALIST nakon završenog trogodišnjeg obrazovnog programa slijedećim učenicima:

1.PATRIK BETTI

2.STJEPAN BUREK

3.FILIP DVORSKI

4.DALIBOR ERDELJI

5.PETRA HORVAT

6.MARIJANA LUKAČIN

7.DANIJEL KOLAČKO

8.ALEN KOVAČIĆ

9.IVAN KOVAČIĆ

10.IVANA PETRINŠAK

11.ERIK RADOŠ

12.GORDANA SAMBOL

13.JURICA STANČIN

14.DAVID ŠUGIĆ

15.LUCIJA VOTUC

II.Odobrava se nastavak redovnog školovanja u četverogodišnjem obrazovnom programu ELEKTROTEHNIČAR nakon završenog trogodišnjeg obrazovnog programa slijedećim učenicima:

1.LUKA HANŽEKOVIĆ

2.IVAN KONJAREK

3.LUKA POSAVEC

4.MARIO ŠESTANJ

III.Odobrava se nastavak redovnog školovanja u trogodišnjem obrazovnom   programu KUHAR nakon završene niže stručne spreme slijedećim učenicima:

1.MONIKA BERMANEC

2.NIKOLINA HALIAGIĆ

3.MIHAELA HUBINA

4.ANAMARIA KOLAR

5.ALEKSANDAR VUJASINOVIĆ

6.ALEKSANDRA VUJASINOVIĆ

7.NIKOLA GAL

8.DARIO HALAČEK

9.ZVONIMIR HONTIĆ

10.KRISTINA JAMBRUŠIĆ

11.MIHAEL MIHALJEV

12.ALBERT ZVONAREK

IV. Ne odobrava se nastavak redovnog školovanja u četverogodišnjem obrazovnom programu nakon završenog trogodišnjeg obrazovnog programa slijedećim učenicima:

1.VANESA LUKAČINEC

2.JASMIN KROBOT

______________________________________________________________________________________________________

Odluka o nastavku školovanja

- popis učenika koji su stekli i nisu stekli uvjete za nastavak obrazovanja

Poštovani učenici i roditelji,

u prilogu ove stranice objavljena je odluka o nastavku školovanja (popis učenicima koji nastavljaju i ne nastavljaju školovanje).

Biti ćete 3.p razredni odjel pa pratite raspored kao i svi ostali redovni učenici.

Prvi dan nastave je 05. rujan 2016. prema rasporedu koji će biti objavljen slijedeći tjedan u rubrici "Raspored sati".

KLASA: 602-03/16-07/54

UR.BROJ: 2137-50-16-01

Koprivnica, 14. lipanj 2016.

NASTAVAK OBRAZOVANJA ZA STJECANJE VIŠE RAZINE KVALIFIKACIJE U ŠKOLSKOJ GODINI 2016./2017.

Zahtjevi za nastavak obrazovanja za višu razinu kvalifikacije primat će se u tajništvu škole od 15. lipnja 2016. do 5. srpnja 2016. godine u vremenu od 8:00 do 14:00 sati.

Pisani zahtjev moguće je predati za upis u slijedeća zanimanja: komercijalist, elektrotehničar i tehničar za računalstvo.

Uz pisani zahtjev za nastavak školovanja u kojem je potrebno navesti što ste završili i koje zanimanje želite upisati, potrebno je priložiti sve razredne svjedodžbe (originale ili ovjerene preslike), svjedodžbu o završnom radu (original ili ovjerena preslika), rodni list i domovnicu.

Učenici koji u trenutku podnošenja zahtjeva još nisu dobili svjedodžbu o završnom radu, mogu je dodatno predati zaključno sa 5. srpnja 2016. godine.