Ekipa Obrtničke škole Koprivnica kvalificirala na državno natjecanje iz vjeronauka

Autor: Dubravka Jakupec, 2. 5. 2023.

S ponosom želimo podijeliti vijest da je ekipa Obrtničke škole Koprivnica kvalificirala na državno natjecanje iz vjeronauka pod nazivom Vjeronaučna olimpijada.

Na međužupanijskoj razini, koja je održana 16.3.2023. u Graditeljskoj, prirodoslovnoj i rudarskoj školi u Varaždinu, naša škola je osvojila prvo mjesto, zahvaljujući izvrsnoj pripremi i znanju naše ekipe.

Na državno natjecanje, koje će se održati od 8. do 10. svibnja 2023. u Tuheljskim Toplicama, našu školu će predstavljati četveročlana ekipa sastavljena od Leo Arnholdta (3.i. - elektroničar-mehaničar), Marija Glavice (1.i. - elektromehaničar), Matee Mrculin (3.e - slastičar) i Nine Strmečki (3.e. - slastičar). Sve četvero su pokazali izvanredno znanje i motivaciju tijekom cijele pripreme za natjecanje, što je dovelo do izvrsnih rezultata.

Mentor ekipe je Miroslav Ričko, vjeroučitelj u našoj školi, koji je svojim znanjem, iskustvom i motivacijom dao izuzetan doprinos u pripremi naših učenika za natjecanje. Bez njegovog rada i zalaganja, ovaj izvanredan uspjeh ne bi bio moguć.

Ponosni smo na našu ekipu i vjerujemo da će na državnom natjecanju pokazati svoje znanje, sposobnosti i karakteristike naše škole. Želimo im puno sreće i uspjeha u daljnjem natjecanju.