Naši učenici posjetili prostorije biskupijskog ordinarijata u Varaždinu

Autor: Dubravka Jakupec, 2. 5. 2023.

Danas je u prostorijama biskupijskog ordinarijata u Varaždinu, biskup Varaždinske biskupije, mons. Bože Radoš, organizirao susret kako bi čestitao ekipama koje su osvojile prva tri mjesta na međužupanijskom natjecanju iz vjeronauka pod nazivom Vjeronaučna olimpijada.

Na ovom susretu, bila je prisutna i ekipa Obrtničke škole Koprivnica koja je osvojila prvo mjesto u kategoriji trogodišnjih zanimanja. Biskup Radoš im je osobno čestitao na uspjehu i podijelio prigodne darove.

Ovo je bio poseban dan za sve prisutne na susretu. Osvojiti prvo mjesto na natjecanju iz vjeronauka nije lako postignuće i biskup Radoš je htio nagraditi trud i zalaganje svih ekipa koje su sudjelovale. Nadamo se da će ovaj susret ostati u sjećanju svima koji su prisustvovali te da će ohrabriti i druge da nastave s marljivim radom i zalaganjem u svojim školskim aktivnostima.