Učenici Obrtničke škole Koprivnica prisustvovali radionici 3D modeliranja i printanja

Autor: Dubravka Jakupec, 29. 5. 2023.

U sklopu projekta STEAMOVCI čitaju SEAMOVCE  27. svibnja 2023. godine učenici 2.b razreda Obrtničke škole Koprivnica pod vodstvom profesorice savjetnice za Hrvatski jezik mr. sc. Danijele Vrtiprah prisustvovali su radionici 3D modeliranja i printanja.

Radionici su se pridružili i učenici 3.f razreda Gimnazije Josipa Slavenskog Čakovec pod vodstvom profesorice izvrsne savjetnice Vedrane Močnik.

Tijekom radionice učenici su razvijali osnovne vještine 3D modeliranja i printanja. Izradili su straničnike na kojima se nalazi logo i naziv projekta te držače olovaka  s nazivom škola, logom i nazivom projekta. Radionicu je vodio profesor izvrsni savjetnik Danijel Mustafa iz Obrtničke škole Koprivnica.

Tekst napisala: mr. sc. Danijela Vrtiprah