Uživali i učili na izletu u Đurđevcu

Autor: Dubravka Jakupec, 5. 6. 2023.

Učenici 1. D, 3. A i 3. B razreda prošloga su petka s nastavnicama Zitom Kerteši i Ivom Topolovčan Pazić posjetili Đurđevac.

Prošetali su zaštićenim botaničkim rezervatom Đurđevački pijesci, upoznali se s endemičkim vrstama i vidjeli ostatke pješčanih dina.

Detaljnije su o posebnostima pustinjskog krajolika i bogatstvu biljnog i životinjskog svijeta naučili u Posjetiteljskom centru Đurđevački pijesci. Obišli su i utvrdu Stari grad, prošetali središtem ovog lijepog gradića te za kraj iskusili svoje borbene i trkačke sposobnosti u airsoftu organiziranom u Park šumi Borik.

Tekst napisala: Iva Topolovčan Pazić