Izrađen promotivni video Obrtničke škole Koprivnica

Autor: Dubravka Jakupec, 3. 7. 2023.

U ovom videu ćete dobiti uvid u sve što Obrtnička škola Koprivnica nudi - izvrsne programe obrazovanja, kvalificirane nastavnike, modernu opremu i resurse te obilje prilika za vaš osobni i profesionalni razvoj.

Upoznajte naše stručne smjerove i shvatit ćete zašto smo ponosni na našu školu.

Ovom prilikom želimo izraziti veliku zahvalnost svima koji su sudjelovali u stvaranju ovog fantastičnog videa. Vaša predanost i trud učinili su ga posebnim i inspirativnim. Hvala vam što ste nam pomogli predstaviti našu Školu na najbolji mogući način!

Ako želite vidjeti rezultate našeg zajedničkog rada, pozivamo vas da pogledate naš novi promotivni video!