Specijalizirani sajam "Struka je pametna odluka" - Strukovna škola Đurđevac

Autor: Dubravka Jakupec, 9. 10. 2023.

U utorak, 10. listopada 2023. godine, s početkom u 9:30 sati u Strukovnoj školi Đurđevac (Dr. Ivana Kranjčeva 5, Đurđevac) održat će se specijalizirani sajam „Struka je pametna odluka“ u sklopu projekta „Razvoj kompetencija kroz učenje temeljeno na radu.“

Pod sloganom „Stekni zanimanje koje se traži“ u sklopu sajma prezentirat će se mogućnosti školovanja u Strukovnoj školi Đurđevac.

Dr. sc. Drago Cmuk održat će stručno predavanje na dvije teme: „GIS tehnologija u svakodnevnom životu i utjecaj na kvalitetu života“ te „Primjena elektroničkih sustava i GIS tehnologije u organizaciji cestovnog prometa“.

Također, u sklopu programa održat će se i Sajam poslova na kojem će poslodavci, gospodarske asocijacije i službe, partneri Strukovne škole Đurđevac prezentirati mogućnosti zapošljavanja nakon završetka srednje škole.

Organizator sajma je Strukovna škola Đurđevac kao partner škola Obrtničkoj školi Koprivnica u Centru kompetentnosti Koprivničko-križevačke županije.

Projekt je financiran iz Europskog socijalnog fonda. Vrijednost projekta je 3.985.363,44 eura.