Specijalizirani sajam "Struka je pametna odluka" - Obrtnička škola Koprivnica

Autor: Dubravka Jakupec, 11. 10. 2023.

Nakon uspješno održanog sajma u Strukovnoj školi Đurđevac 10.10.2023., s veseljem najavljujemo još jedan koji će se održati u utorak, 17. 10.2023. godine, s početkom u 10:00 sati u Obrtničkoj školi Koprivnica (Trg slobode 7, Koprivnica) pod nazivom "Struka je pametna odluka", sklopu projekta „Razvoj kompetencija kroz učenje temeljeno na radu.“

Pod sloganom „Stekni zanimanje koje se traži“ u sklopu sajma prezentirat će se mogućnosti školovanja u Obrtničkoj školi Koprivnica.

Dr. sc. Drago Cmuk održat će stručno predavanje na dvije teme: „5Gmreža - utjecaj na život i zdravlje ljudi“  te „Utjecaj pametnih telefona na kvalitetu života“.

Također, u sklopu programa održat će se i Sajam poslova na kojem će poslodavci, gospodarske asocijacije i službe, partneri Obrtničke škole Koprivnica prezentirati mogućnosti zapošljavanja nakon završetka srednje škole.

Organizator sajma je Obrtnička škola Koprivnica u Centru kompetentnosti Koprivničko-križevačke županije.

Projekt je financiran iz Europskog socijalnog fonda. Vrijednost projekta je 3.985.363,44 eura.