Kako se pripremiti za Erasmus+ mobilnosti

Autor: Ljiljana Mraz, 23. 11. 2023.

Četrnaest naših učenika i troje nastavnika ovih su dana u Španjolskoj i Švedskoj obavljali stručno usavršavanje uz potporu programa Erasmus+.

Odlazak na Erasmus+ stručnu praksu u inozemstvo uključuje mnogo pripreme i poslova prije i poslije same mobilnosti. Prošlih smo godina istraživali destinacije mobilnosti te izrađivali kvizove znanja i društvene igre. Osim toga, pripremali smo letke o partnerskim gradovima i zemljama, a ove smo ih godine spojili u brošure. Nadamo se da će ove brošure biti korisne budućim sudionicima naših mobilnosti, ali i svima zainteresiranima za naučiti nešto novo.
Stranice brošura izradili su učenici Obrtničke škole tijekom sati pripreme za mobilnost sa socijalnom pedagoginjom Petrom Kušević i školskom knjižničarkom Ljiljanom Mraz.
Pogledajte ih ovdje:
Vélez-Málaga, Španjolska