Učenici obilježili Večer matematike

Autor: Dubravka Jakupec, 8. 12. 2023.

Obrtnička škola Koprivnica održala je danas iznimno uspješan kviz znanja povodom Večeri matematike, okupivši talentirane učenike četverogodišnjih zanimanja. Učenici su briljirali svojim matematičkim sposobnostima, čime su dodatno istaknuli kvalitetu obrazovanja u našoj školi.

Naša srdačna čestitka ide svim sudionicima, a posebno želimo pohvaliti ekipe:

- "Delfini" učenici 1.A zanimanja Tehničar za elektroniku - osvojili su zasluženo treće mjesto, pokazujući izuzetno znanje i predanost.

- "Helikopteri" učenici 4.B zanimanja Tehničar za računalstvo - na drugom mjestu s impresivnim rezultatima, demonstrirali su visoku razinu matematičke stručnosti.

- "F(x)=i" učenici 2.B zanimanja Tehničar za računalstvo - velike čestitke pobjednicima! Njihovo znanje, suradnja i trud doveli su ih do prvog mjesta, čime su pokazali vrhunsku matematičku izvrsnost.

Zahvaljujemo svim sudionicima na entuzijazmu i sudjelovanju te se nadamo da će ovo iskustvo potaknuti daljnju ljubav prema matematici među našim mladim talentima. Bravo svima i hvala na sudjelovanju!