Zapažen uspjeh na Županijskom natjecanju iz Matematike!

Autor: Dubravka Jakupec, 27. 2. 2024.

Ponosno obavještavamo da su se na nedavno održanom Županijskom natjecanju iz Matematike, u organizaciji Gimnazije "Fran Galović" Koprivnica, istakli naši talentirani učenici Matej Baranić i Mihael Frankol, obojica iz 2b razreda smjera Tehničar Za Računalstvo.

U kategoriji B, koja obuhvaća 2. razrede opće gimnazije i strukovnih škola, naši učenici su pokazali iznimno znanje i vještine. Mihael je osvojio visoko 3. mjesto, dok je Matej zauzeo izvrsno 4. mjesto. Čestitamo im na izvrsnom postignuću koje je ujedno i velika pohvala za našu školu.

Posebne zasluge idu našoj mentorici učenika, gospođi Ireni Friščić Petrović, čiji je rad i angažman neizmjerno važan u pripremi i podršci našim učenicima.

Ovo natjecanje još jednom potvrđuje visoku razinu znanja i sposobnosti naših učenika, kao i posvećenost našeg nastavnog osoblja u njihovom usavršavanju. Ponosni smo na Mateja i Mihaela te im želimo još mnogo uspjeha u budućim izazovima.