Učenici sudjelovali na školskoj razini Natjecanja mladih Crvenog križa

Autor: Dubravka Jakupec, 13. 3. 2024.

Ekipa učenika iz Obrtničke škole Koprivnica, sastavljena od Petra Šarca, Paule Šimić, Lucije Đukin i Vanje Šalamon iz 3.B razreda - zanimanja Tehničar za računalstvo, te Tomislava Čevisa i Mislava Rendule iz 3.A razreda - zanimanja Tehničar za električne  strojeve s primijenjenim  računalstvom, izuzetno je ponosna na postignuti uspjeh na školskoj razini Natjecanja mladih Crvenog križa.

Gradsko društvo Crvenog križa Koprivnica je organiziralo natjecanje mladih koje se održalo u Osnovnoj školi Podolice u Koprivnici u subotu, 9. ožujka 2024. godine. Među brojnim talentiranim ekipama, istaknula se i ekipa učenika iz Obrtničke škole Koprivnica te osvojila drugo mjesto na spomenutom natjecanju.

Svojim angažmanom, znanjem i timskim duhom, ovi mladi entuzijasti su pokazali izvanrednu sposobnost u rješavanju izazova i pružanju pomoći drugima. Njihov uspjeh ne samo da nas čini ponosnima, već nas i motivira da nastavimo podržavati i poticati humanitarne inicijative i vrijednosti.

Čestitamo Petru, Pauli, Luciji, Vanji, Tomislavu i Mislavu na izvanrednom rezultatu te zahvaljujemo njihovim mentorima na uloženom trudu i podršci.