Održano Županijsko natjecanje srednjih škola u rukometu

Autor: Dubravka Jakupec, 14. 3. 2024.

Županijsko natjecanje srednjih škola u rukometu za djevojke i mladiće održano je 12. ožujka 2024. u našoj školi. Nakon žestokih utakmica, pobjednici Županijskog natjecanja izborili su sudjelovanje na Državnom natjecanju u rukometu.

Čestitamo djevojkama Gimnazije "Fran Galović" Koprivnica i mladićima Obrtničke škole Koprivnica na izvanrednom nastupu te zasluženoj pobjedi protiv svojih vršnjaka iz Gimnazije Križevci. Atmosfera je bila vesela, prijateljska i ispunjena fer igrom.

Želimo svim sudionicima puno sreće na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava koje će se održati u Poreču od 17. do 19. travnja 2024. godine.

Posebno se zahvaljujem ravnatelju škole Zlatku Martiću, svojim kolegama iz TZK i svima ostalima koji su na bilo koji način pridonijeli ovom velikom uspjehu naših mladića, učenika Obrtničke škole Koprivnica.

Učenici koji su izborili Državno natjecanje:

1. DELIĆ PETAR
2. POMAHAČ FILIP
3. KOVAČIĆ GABRIEL
4. GOLČIĆ PETAR
5. BRUNEC LUKA
6. PETRIĆ MARTIN
7. MAJDAK BORNA
8. PREKPALAJ DAVID
9. TAMBIĆ JOSIP
10. ŠIMUNIĆ JOSIP
11. LONČARIĆ MARTIN
12. KIŠIČEK VIKTOR
13. SINJEREC JOSIP
14. ŠIMUNIĆ JAKOV

Tekst napisao: Goran Rihtarić

Slike ustupljene od Školskog športskog saveza Koprivničko-križevačke županije.