Uspješno završena Erasmus+ praksa u STS d.o.o. za učenike iz NTI Karlstad

Autor: Dubravka Jakupec, 25. 3. 2024.

Ponosno obavještavamo da su učenici iz NTI Karlstad uspješno završili svoju trotjednu praksu u STS d.o.o., kao dio Erasmus+ projekta. Fokus njihovog stručnog usavršavanja bio je na području informatike, s naglaskom na servis kompjutera, televizora, mobitela i laptopa.

Ova praksa predstavlja šestu uspješnu dolaznu mobilnost učenika iz Švedske, što jasno pokazuje kvalitetu programa prakse i plodnu suradnju između NTI Karlstad, STS d.o.o. i Obrtničke škole Koprivnica. Tijekom svojih tri tjedna u Koprivnici, učenici su se istaknuli svojim angažmanom, željom za učenjem i spremnošću za suočavanje s izazovima u stvarnom radnom okruženju.

Na posljednji dan prakse, učenici su prigodno prezentirali sve što su naučili i doživjeli tijekom svog boravka u Koprivnici. Osim toga, dobili su i zaslužene certifikate od koordinatorice mobilnosti projekta, profesorice Dubravke Jakupec. Ovaj događaj predstavlja važan trenutak priznanja za njihov trud i postignuća tijekom prakse.

Ponosni smo što smo imali priliku biti domaćini ovim talentiranim mladim ljudima te se nadamo nastavku uspješne suradnje i daljnjem razvoju programa razmjene unutar Erasmus+ projekta. Čestitamo učenicima na njihovom angažmanu i postignućima te ih potičemo da nastave svoj put u području informatike s istim entuzijazmom i predanošću.