Ekipa Obrtničke škole Koprivnica osvaja prvo mjesto na biskupijskom natjecanju iz vjeronauka!

Autor: Dubravka Jakupec, 28. 3. 2024.

Ponosno objavljujemo da je naša škola predstavljala vrhunsku vjeronaučnu izvrsnost na nedavno održanom biskupijskom (međužupanijskom) natjecanju u Varaždinu, osvojivši prvo mjesto! Ovo značajno postignuće odvelo nas je korak dalje, jer smo sada među pet najboljih ekipa trogodišnjih škola koje su se kvalificirale za državno natjecanje.

Vladimir Hrdelja (3.f), Borna Medač (3.d), Petar Delić (2.f) i Matija Petrović (2.c) su članovi naše ekipe koja će predstavljati Obrtničku školu Koprivnica na državnom natjecanju iz vjeronauka. Njihov trud, predanost i znanje zaslužuju sve pohvale!

Državno natjecanje održat će se na Krku od 22. do 24. travnja 2024., gdje će naša ekipa imati priliku pokazati svoje vještine i znanje te se nadamo još jednom izvrsnom rezultatu.

Veliko priznanje također ide našem mentoru Miroslavu Ričku. Obrtnička škola Koprivnica ponosna je na svoje učenike i nastavnika te im želi puno sreće i uspjeha na nadolazećem državnom natjecanju!