Biskup Bože Radoš, župnik Tomislav Petrić i svećenik Marko Domiter posjetili su našu školu

Autor: Dubravka Jakupec, 16. 4. 2024.

Biskup Bože Radoš, u pratnji župnika Tomislava Petrića i svećenika i tajnika Varaždinske biskupije Marka Domitera, posjetio je našu školu. Uz srdačnu dobrodošlicu, biskup Radoš je održao inspirativan govor koji je dirnuo srca svih prisutnih. Njegove riječi potaknule su nas na razmišljanje o važnosti vjere, ljubavi i zajedništva u našim životima i u zajednici i učiteljskog poziva.

Uz to, biskup Radoš je rado podijelio prigodne poklone za Obrtničku školu Koprivnica i Srednju školu Koprivnica. Nakon posjeta našoj školi, naši poštovani gosti su također posjetili i Regionalni centar kompetentnosti, gdje su imali priliku vidjeti našu posvećenost obrazovanju i razvoju mladih.

Zahvaljujemo biskupu Radošu, župniku Petriću, svećeniku Domiteru i svima koji su doprinijeli ovom prekrasnom događaju. Nastavljamo zajedno graditi mostove između vjere, obrazovanja i zajednice.