Obrtnička škola Koprivnica završava ovu školsku godinu posjetom nastavnika iz partnerske škole Viša šola IC Piramida Maribor

Autor: Dubravka Jakupec, 26. 8. 2022.

SEDMI OVOGODIŠNJI ERASMUS PROJEKT OBRTNIČKE ŠKOLE KOPRIVNICA

Projekt kojem je nositelj partnerska ustanova iz Slovenije obuhvaća stručno usavršavanje 16 nastavnika i stručnih suradnika iz Više šole IC Piramida Maribor koji su posjetili naš kraj od 26. do 27. kolovoza 2022. g.

Obrtnička škola Koprivnica surađuje sa srednjom školom IC Piramida Maribor već nekoliko godina kroz izmjenu nastavnika i učenika na stručnim usavršavanjima i praksi. Ova je suradnja sada proširena i na višu školu koja se bavi isključivo prehranom i nutricionizmom te je njenih 16 nastavnika i stručnih suradnika posjetilo Podravinu na dva dana kako bi se stručno usavršavali. Partneri su posjetili Obrtničku školu Koprivnica i Sveučilište Sjever gdje su izmijenili iskustva u radu u struci i primjere dobre prakse te vidjeli moguće načine buduće suradnje. Stručno su se usavršavali u Pivovari Carlsberg, Pekari Dergez te Vinariji Matočec, a slobodno vrijeme proveli su u razgledavanju grada te na ručku na obiteljskom imanju Pikoland.

Goste je pratila koordinatorica mobilnosti Ljiljana Mraz, školska Erasmus koordinatorica Ana Borko te ravnatelj Zlatko Martić.

Priloženi dokumenti:
na_imanju_Pikoland.jpg (941.08 KB)