U konobarskom praktikumu škole održat će se obilježavanje Međunarodnog dana kave

Autor: Dubravka Jakupec, 27. 9. 2022.

U povodu Međunarodnog dana kave, stručni učitelji i učenici Obrtničke škole Koprivnica organizirat će i pripremiti razne aktivnosti koje će se održati u petak 30. rujna 2022. od 09 do 11 sati u konobarskom praktikumu škole.

Posjetitelje očekuju razni kvizovi, degustacije i prezentacija oslikavanja kave kao i isprobavanje raznih slastica.

Većina ljudi ne može zamisliti dan bez da su popili barem jednu šalicu mirisnog napitka tj. kave. Svaka vrsta kave ima svoj karakter i okus, za svakog ljubitelja kave postoji poseban okus.

Priloženi dokumenti:
Letak_kava.jpg (605.20 KB)