Natjecanje Security Day!

Autor: Danijel Mustafa, 10. 11. 2022.

Poštovani učenici,

ovim putem želimo vas izvijestiti da Algebra uz sponzorstvo NATO-a 26. 11. 2022u Zagrebu na adresi Gradišćanska 24 organizira jedinstveno CTF natjecanje Security Day! Uz potporu EC-Councila maturanti će moći testirati svoja znanje iz kibernetičke sigurnosti. Nagrada za natjecatelja maturanta iznosi puna školarinu za 1. godinu prijediplomskog studija Programsko inženjerstvo ili Sistemsko inženjerstvo u akademskoj godini 2023./2024. u iznosu od 4908.37 eura.

Ispunite PRIJAVNICU i pridružite se NATO-u na jedan dan to Spot the opportunity and act before they do! Više o samom natjecanju potražite na https://www.algebra.hr/visoko-uciliste/en/kampanje/security-day/.