Učimo o Erasmusu kroz (pub) kviz znanja

Autor: Ljiljana Mraz, 10. 11. 2022.

Obrtnička škola je kroz listopad obilježila Dane Erasmusa kroz četiri (pub) kviza znanja

Sudionici i organizatori kviza za učenike Obrtničke škole

Učenici Obrtničke škole pripremili su i održali kvizove za učenike naše škole, ali i za učenike gradskih osnovnih škola.  U kvizovima su testirali i unaprijedili znanje o partnerskim zemljama Škole Sloveniji i Njemačkoj te sudjelovanju Škole u Erasmusu.

Sudionici i organizatori kviza za učenike osnovnih škola

Sudionici i organizatori kviza za nastavnike osnovnih škola

Nastavnici su pak pripremili i održali kvizove za nastavnike gradskih srednjih škola i nastavnike osnovnih škola naše okolice, a pitanja su bila vezana za osam partnerskih zemalja Obrtničke škole u Erasmusu.

Sudionici i organizatori kviza za nastavnike srednjih škola

Dane Erasmusa obilježili smo i gostovanjem Dominika Vuljaka, nekadašnjeg učenika naše škole i sudionika Erasmus mobilnosti, sada studenta FOI-a koji je šesti semestar proveo u Češkoj u sklopu visokoškolske Erasmus mobilnosti.

Šira javnost mogla se upoznati s radom Škole u projektima te suradnjom sa Slatkim delicijama u prostorima same slastičarnice gdje smo 13.10.2022. organizirali nagradni kviz za posjetitelje.