TRINAEST UČENIKA I TROJE NASTAVNIKA KRENULO NA STRUČNO USAVRŠAVANJE U SLOVENIJU

Autor: Ljiljana Mraz, 6. 3. 2023.

Učenici 2. razreda smjera mesar i slastičar Mihaela Golubić, Melani Jalšić, Petra Krnjak, Danijel Mihalić, David Šironja, Andrija Štriga i Mislav Trojka te učenici 3. razreda smjera kuhar i konobar Lorena Bali, Natasia Čakija, Sasha Liščić, Leticia Stoiljković, Kristian Varga i Dina Vlahović započeli su u ponedjeljak 6. ožujka 2023. svoje mobilnosti u Sloveniji u sklopu programa Europske unije Erasmus+.

Učenici zanimanja mesar i slastičar trotjednu stručnu praksu obavljaju u IC Piramida Maribor gdje je uz njih jedan nastavnik u pratnji te troje nastavnika koji obavljaju vlastito stručno usavršavanje – Ana Borko, Zoran Knežević i Dijana Zorčić.

Učenici zanimanja kuhar i konobar praksu obavljaju u Termama Vivat u slovenskim Moravskim Toplicama.

Koordinatorice ovih mobilnosti su Ana Borko i Blaženka Pianec.

Više na Facebook stranici Projekti Obrtničke škole Koprivnica.