Održano međužupanijsko natjecanje WorldSkills Croatia 2023 iz Administracije IT sustava

Autor: Dubravka Jakupec, 9. 3. 2023.

Dana 08. ožujka 2023. godine naša škola bila je domaćin međužupanijskom natjecanju WordlSkills 2023 iz Administracije IT sustava.

Administracija IT sustava uključuje pružanje širokog spektra usluga, uključujući korisničku podršku, dizajn, rješavanje problema te instaliranje, konfiguriranje i ažuriranje operativnih sustava i mrežnih uređaja.

Worldskills Croatia najveće je natjecanje učenika strukovnih škola. Uz ekipu naše škole na ovom natjecanju sudjelovale su i ekipe škola iz Krapine, Čakovca, Bjelovara, Đurđevca, Slavonskog Broda i Našica, a svaka se sastojala od jednog učenika i mentora.