Roditelji na Erasmus kvizu znanja

Autor: Ljiljana Mraz, 20. 11. 2023.

Treći Dani Erasmusa u Obrtničkoj školi Koprivnica održani su u znaku kviza znanja, ove godine prvi put i s roditeljima. Sedam četveročlanih ekipa roditelja učenika 1. do 4. razreda četverogodišnjih smjerova natjecalo se 14. studenoga 2023. u znanju o Erasmusu u našoj školi i našim partnerskim zemljama.

Ovim kvizom željeli smo podsjetiti roditelje kako je učiti i biti u školi, ali još više potaknuti ih da uče o tome kako se Erasmus provodi u Obrtničkoj školi te ih upoznati s našom školom i nastavnicima. Najbolje se uči uz zabavu te se nadamo da smo i roditeljima prenijeli dio atmosfere naših školskih kvizova koje održavamo pod krilaticom "Poanta kviza nije samo natjecanje, već i druženje!".

Fotografije ovog događaja i najhrabrijih roditelja koji su ove (prve) godine probili led potražite na našoj Facebook stranici Projekti Obrtničke škole Koprivnica.

Ljiljana Mraz, stručna suradnica knjižničarka